Visi įrašai

Perdirbtos medienos sienų danga – Nature

Lentos sienoms
Antrinis medžiagų panaudojimas yra labai svarbus faktorius statybose, apdailoje ir interjere. Vienas labiausiai madingų ir stilingų - senų malūnų, svirnų ar trobų medžio panaudojimas, interjero elementų ir medžiagų gamyboje. Konrečiai šiame objekte, naudojome sienų dangą Nature - http://www.manosiena.lt/produktai/modelis-14/ . Visiškai natūrali ir ekologiška medžiaga, prikelta antram gyvenimui. Jos spalvinis koloritas yra išgautas vėjo, lietaus ir sniego. Papildomai nėra dengiama jokiais sintetitiniais dažais ar beicais. Lentų panaudojimas sienų apdailoje įgauna naują formą ir supratimą. Seni pavyzdžiai, kuomet smulkiomis lentutėmis iškalamos visos namo ar buto sienos, jau praeitis.
Medinė apdaila
Medis yra viena seniausių ir patikimiausių medžiagų statyboje. Interjere mediena naudojama seniai ir labai įvairiai. Šiuo metu medis, naujomis formomis ir tekstūromis grįžta į interjerų sienų apdailą. Specialiai atskleidžiamas natūralaus medžio raštas, jo nelygumas. Naudojant medį sienų apdailai, turite labai gerą pasirinkimą, nes darant permainas namuose, visuomet galėsite pakeisti atspalvį ar netgi pačią paviršiaus tekstūrą.
Ekologiška buto apdaila
Apdailoje ir statybose plinta naujos, tvarios statybos tendecijos, kurios remiasi medžiagų natūralumu, kuo draugiškesniu jų integravimu. Mūsų klientai visuomet gali būti tikri, kad mūsų siūlomos dangos yra pilnai ekologiškos ir draugiškos gamtai. Pradedant nuo jų gamybos ir miškų atsodinimo, baigiant susidėvėjusios dangos panaudojimu ir utilizavimu.

Norite panašaus sprendimo?