Visi įrašai

Skeltos medienos mozaika

Funkcinis zonavimas
Norėdami išskirti turimas erdves pagal paskirtį, visada reikia suskirstyti pagal funkcijas. Šiame objekte turėjome užduotį, natūraliomis medžiagomis pabrėžti ir atskirti tv zoną, kuri yra didelėje svetainėje. Panaudota medžiaga - skeltos medienos mozaika. Medis - pušis. Skeliant atskirus segmentus, gaunamas labai įdomus ir neatsikartojantis paviršius, taip pat produktui suteikiamas blizgumas. Padengimas - natūrali ekologiška alyva, kuri susitiprina spalvą ir suteikia apsaugą.
Medinė mozaika
Interjeruose labiau įprasta naudoti keramikinę arba stiklinę mozaiką, medinė mozaika dar tik atranda savo nišą ir panaudojimo erdves. Jos gali būti labai plačios, nuo didelių biurų sienų iki visiškai mažų, akcentinių elementų. Tai yra puikus būdas išskirti zonas, dekoruoti senas sienels, pasigaminti lovūgalius ar stalo uždengimus.
Pušis interjere
Spygliuočio medžio mediena - praktiškai pati populiariausia rūšis, naudojama statybose ir apdailoje. Tai didktuoja sąlyginai nedidelė kaina ir aukšta kokybė, interjere taip pat svarbu ir unikalus raštas. Savo savybėmis pušis kartais ir nusileidžia ąžuolui arba uosiui, bet panaudojant apdailoje ir ypatingai sienoms, daugiau dėmesio skiriama grožiui ir praktiškumui.

Norite panašaus sprendimo?