Visi įrašai

Uosinė sienų danga

Lentos sienoms
Pastaruoju metu labai populiarėja nestandartinės medžiagos interjero apdailoje. Įvedamas naujų medžiagų, bet prisimenama ir naujai pažiūrima į senas ir gerai žinomas. Viena iš jų yra medinės lentos. Dažniausiai yra naudojamos ąžuolo lentos, kurios dengiamos alyva ir taip pakeičiamas jų atspalvis, bet šiuo atveju objekte panaudojime uosio medines lentas ir jas papildomai pabalinome. Labai unikalus ir savitas uosio medienos raštas, šiai sienai suteikia labai daug gyvumo ir originalumo.
Praktiškas pasirinkimas interjere
Uosis yra labai tvirtas ir kietas medis, jame gana sunku padaryti gilius įmušimus, todėl labai gerai tinka naudoti lovūgaliams, koridoriaus sienų dekoravimui. Priklausomai nuo padengimo, galima rinktis kelis spalvų variantus ir lentų formatus. Turi galimybę atnaujinti ir vėl pakeisti atspalvį.
Sienų plokštės
Dažniausiai mūsų klientai sienų lentas arba sienų plokštes renkasi būtent miegamuosiuose kambariuose. Tokiose erdvėse norisi sukurti kiek įmanoma daugiau jaukumo, turėti natūralios šilumos ir nepriekaištingo stiliaus. Didelis tokio tipo dangų privalumas - antistatinis paviršius, kuris netraukia dulkių ir labai lengvai valosi, nesukeldamas nepatogumų.

Norite panašaus sprendimo?