Visi įrašai

Sienos padengimas – svetainė ir laiptinė

Ąžuolinė sienų danga
Interjere yra labai svarbu suderinti grožį ir praktiškumą, medinė sienų danga būtent tai ir suteikia. Ąžuolas, savo raštu ir savybėmis, yra labai išskirtinis ir unikalus. Jis naudojamas sienoms dekoruoti, grindų dangai, baldams ir t.t. Šie užsakovai augina mažus vaikus, todėl jiems norėjosi sienų dangos be rūpesčių. Pagrindinėje kotedžo zonoje, buvo įrengta ąžuolo sienų danga.
Sienos dekoras
Šioms užsakovų sienoms, pasirinkome įrengimą horizontaliai, kad vizualiai erdvė taptų dar didesnė ir jaukesnė. Tarp atskirų lentų, yra specialūs grioveliai, kurie pagyvina sienos ritmiką. Žaliavos rūšiavimas su šakomis pasirinktas specialiai, norint dar labiau sustiprinti natūralumo efektą.
Interjero suderinimas
Mes dažnai savo klientams kartojame ir rekomenduojame, kad medžiagos turi tarpusavyje derėti ir neturi būti jų pernelyg daug. Todėl ir šiame objekte atitaikėme atspalvį pagal esamą grindų dangą ir laiptus. Tokiomis paprastomis priemonėmis, galima sukurti vientis jaukumą. Kartais interjeras reikalauja supriešinimo, specialaus kontrasto, tuomet derinimas vyksta šiek tiek kitokiu principu ir spalva būna kontrastuojama, bet derinama per paviršiaus faktūras ir pustonius.

Norite panašaus sprendimo?