Odinės sienų panelės

Odinės plytelės sienoms

Dar vienas objektas, kuriame reikėjo sukurti originalią dekoraciją. Pastaruoju metu pradėjome kurti ir siūlyti, kintančius sienų dekoro elementus. Šis objektas nėra išimtis. Sienų plytelės yra tvirtinamos labai paprastai, todėl jų raštą ir išdėstymą galima nuolatos keisti ir atnaujinti. Galima sakyti, kad tai tampa amžinu sprendimu, nes visuomet galma išlaikyti originalumą ir nuotaiką.

Oda interjere

Natūrali ir sintetinė oda interjere, dar nėra itin dažnai sutinkama medžiaga. Jos negalima naudoti itin daug, geriau pasitelkti kaip akcentus ir dekoro forma. Odiniais sprendimais, glaime dekoruoti ir padengti visus norimus interjero objektus. Netgi įrengti grindų dangą, kuriai naudojama speciali oda, pasižyminti savo atsparumu ir vienetiniu raštu.

Natūralios odos grindų ir sienų danga

Produktai ir sprendimai iš odos – gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius, todėl galime pasiūlyti sprendimą ir pagal norimą biudžetą, ir pagal vaizdą. Kiekvienam klientui norime pasiūlyti unikalius pasirinkiumus, kad interjeras būtų vienetinis ir nesikartotų.