Visi įrašai

Odinės plytelės virtuvėje

Odinė sienų apdaila
Apdaila virtuvėje tarp spintelių visuomet kelia daug klausimų, renkamės, derinam ir galvojam, kaip išspręsti šią zoną, kad būtų praktiška, originalu ir patikima. Visiškai naujas sprendimas - Oda. Naudodami odos plyteles virtuvės sienų apdailai, gaminame tik itin atsparias ir drėgmės bei riebalų nebijančias dangas. Oda yra speciailiai dengiama, keliais sluoksniais, kurie išlaiko odos paviršiaus unikalumą ir patengia paviršių.
Sienų spalvų galimybės
Vienas iš didelių privalumų, kad įrengiant tokio tipo dangą, galima rinktis iš neribotos spalvų paletės. Tekstūros, formos, rašto pasirinkimai taip pat neriboti. Danga gaminama kiekvienam klientui individualiai, todėl originalumas ir išskirtinumas garantuotas.
Dizaino tendencijos
Interjero tendencijos nuolatos kinta ir šiuo metu labai popiuliaru naudoti netipines medžiagas, įprastas medžiagas keičiant natūraliomis ir lengvai perdirbamomis. Didelis dėmesys ir geomteriniams akcentas, kurie paryškina išskirtinumą. Mūsų kuriamų objektų tikslas - praktiškumas, todėl kokią medžiagą benaudotume, visada siekiame, kad apdaila klientui padėtų ir nereiktų jai tarnauti.
Mūsų pasirinkimai iš odos - http://www.manosiena.lt/sienu_danga/odine-sienu-danga/

Norite panašaus sprendimo?