Visi įrašai

Restorano interjeras

Restorano kavinės interjeras
Tai buvo vienas įdomiausių ir nestandartiškiausių objektų, kuriam turėjome pagaminti sienų dangą. Medžiaga pasirinkta gana tipinė, bet iš jos išgautas efektas unikalus. Beržo fanera, specialiai frezuojant ir padengiant natūralia alyva. Buvo kuriami dideli segmentai, kuriuos sudėjus gaunamas dar masyvesnis raštas, atskleidžiantis patalpos lubų aukštį ir monumentalumą.
Frezuota sienų danga
Naudojant šią technologiją, išgautas 3D sienos vaizdas, kuri atrodo šiek tiek raibuliuojanti ir nuolatos kintanti. Kadangi tai maitinimo įstaiga ir viskas turi būti pritaikyti, švaru, ekologiška, padengimui naudota speciali maistinė alyva, kuri neturi savyje jokių kenksmingų ar alergizuojančių medžiagų. Kiekviena juostelė, kruopščiai ir atsakingai tepta rankomis, siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę.
Drąsa interjere
Įdomu tai, kad gaminant šią dangą, pavyko atskleisti dar vieną, visiškai paprastos medžiagos - beržo faneros savybę. Lengvą spalvų perėjimą, kurį galima suderinti su frezuotomis linijomis ir šakotumu. Drąsus pasirinkimai, visuomet atsiperka su kaupu ir galutiniame rezultate matome išskirtinį, individualų vaizdą.
Daugiau mūsų produktų - http://www.manosiena.lt/produktai/

Norite panašaus sprendimo?